Brave Browser APK Shkarkim për Android | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit te Brave Browser file APK

Brave Browser APK Shkarko: Brave Browser Interneti është një shpejtë, falas, shfletues të sigurt në internet për Android me një ndërtuar-në reklama Blloku , monitorimit dhe të sigurisë sigurisë, dhe optimizuar njohuri dhe ekspertizë bateri.

Brave Browser APK Download

reklamat Block:

Brave është projektuar me një ndërtuar në adblocker për të furnizuar një ad-free dhe seamless kërkim ekspertizë.

FAST & SECURE:

Asnjë plugins jashtme apo settings për të trajtuar ose konfiguruar! Brave thjesht jep shpejtë dhe më të sigurt duke kërkuar ekspertizë të arritshme për Android. Brave është projektuar për çdo ritëm dhe sigurinë, kështu që ju mund të merrni kënaqësi nga rrufe të shpejtë duke kërkuar me popups jashtë, malware dhe ndryshme annoyances.

BATTERY & DATA Optimization:

Brave redukton web faqe ngarkimit kohë, përmirëson efikasitetin, dhe rojet nga reklamat kontaminuar me malware. ekspozitave Brave një 2x në 4x ritmi përmirësuar në Android, kështu që ju do të vini re një zbritje të drejtpërdrejtë në çdo bateri dhe planin e njohurive konsumit.

mbrojtje të privatësisë
Brave gjithashtu mbron konsumatorët me privateness dhe sigurisë masat kryesore të krahasueshme me HTTPS Në të gjitha vendet (vizitorët Encrypted njohurive), script bllokimin, Festimi i tretë bllokimin cookie, dhe tabs personale Incognito.

Brave për Android ka opsionet e ardhshme:

* Ndërtuar-në reklama Blloku
* Blocks pop-ups
* optimization Battery
* optimization njohuri
* Siguria Monitorimi
* Https në të gjitha vendet (per siguri)
* script Bllokimi
* Festimi i tretë bllokimin cookie
* bookmarks
* e kaluara historike
* tabs jopublike
* tabs tanishme
Brave Browser APK Shkarko
Këshilla se si të merrni filluar?
i hapur! Thjesht klikoni mbi mbi kokë lion dhe të zbulojë Brave Shields, të cilat kanë per-vend parametrat e kështu që ju mund të përcaktojë që faqet e internetit të digës.

Rreth Brave
Ne kemi tani një mision për të ruajtur shumë në internet nga rritja e ritmit në kërkim dhe siguri për konsumatorët, ndërsa në rritje pjesën e të ardhurave lajmërim për krijuesit materiale përmbajtje.

Brave Browser APK Shkarko

Neto ka zhvilluar në një vend të veçantë. Me ekosistemin ad-tech pakontrolluar, konsumatorët kanë revoltuar dhe bllokuar reklamat ka zhvilluar në armë krejt të re e alternativës për rritjen ritmin e tyre në kërkim, sigurisë dhe privateness. Mjerisht, bllokuar vetëm përfundon në një garë për të underside vendin asnjë person fiton. Me jashtë fleksibilitetin për krijuesit materiale përmbajtje për të fituar para për përpjekjet e tyre, Klientët ndoshta mund të lihet me pak faqet e internetit të kërkoni, transferohen material për të zgjidhur me dorë përmbajtje nga burime të menaxhuara.

Brave Browser APK Shkarko

Qëllimet Brave për të Rework web lajmërim ekosistemit me micropayments dhe një markë të re të ardhurat për ndarjen e përgjigje për të siguruar klientët dhe botuesve një marrëveshje të madhe, vendi i shpejtë, siguruar në kërkim është gjurmët për një të ardhme të ndritshme për internet të hapur.

To be taught extra about Brave internet browser which has a built-in Advertisements Block , monitorimit dhe të sigurisë sigurisë, dhe optimizuar njohuri dhe ekspertizë bateri, ju lutem shkoni tek https://www.brave.com

Shikojnë: Brave për Android është shfletuesi tab-bazuar trim dhe është krejtësisht e ndryshme nga shfletuesi Brave – Bubble hyperlink, , të cilëve u qindra e faqeve janë në sfond.

gjithashtu Shiko:

Brave Browser APK: adblocker Quick nga programi Brave Software

model: 1.zero.49 (1062)
Final deri në datën: gusht 15, 2018
File Dimension: 43MB