i qetë – meditoj, gjumë, Relax APK Shkarko – pa pagesë Shëndeti & durim

i qetë – meditoj, gjumë, Relax APK

Calm është # 1 app mindfulness dhe meditim për të shtuar lexueshmërinë, gëzim dhe paqe në jetën tuaj të përditshme. Filloni udhëtimin tuaj në mendime të qeta me app që qindra mijëra besimit dhe e cila është treguar në rastet e New York.

Calm - Meditate, Sleep, Relax APK Download
Calm është app drejtë meditim për Rookies, por gjithashtu përbëhet nga një tërësi shumë të aplikimeve për medituesit ndërmjetme dhe të lartë dhe gurus.

klasa Guided meditim mund të gjenden në gjatesite e tre, 5, 10, 15, 20 ose 25 minuta kështu që ju ndoshta mund të zgjidhni madhësinë e duhur që i përshtaten së bashku me orarin tuaj. subjektet mishërojnë:

* Nervozizmi qetësues
* Menaxhimi i stresit
* Gjumë të thellë
* Përqëndrohet dhe Focus
* Lumturi
* mirënjohje
* Vetëvlerësim
* physique Scan
* Dashamirësia
* falje
* Non-gjykimi
* Commuting për të punuar apo kolegj
* shëtitës meditim
* Fëmijët e qetë
* Dhe shumë ekstra….

Përveç kësaj, që përfshin:

* Çdo Calm ditë: një markë të re program 10-minuta shtuar nga dita në ditë për të ndihmuar ju lehtësuar në ditën apo të lëshohem me herët se dyshek
* Sleep Tales: tregime grownup Bedtime siguroi të vë në gjumë ju për të fjetur
* 7 ditë dhe 21 aplikimet për çdo newbie dhe konsumatorëve superiore
* rutinat stërvitje Frymëmarrje të liroj deri
* meditim unguided kohën e duhur
* Të hapura meditim
* 25+ tingujt qetësues natyrës dhe skena të bërë përdorimin e të gjithë meditim, yoga ose që do t'ju ndihmojë të fle

Monitoruar progresin tuaj me:

* Çdo ditë streaks
* Koha medituar

Calm është pëlqyer nga shtypi:

* "Unë jam në përgjithësi i kujdesshëm i aplikacioneve meditim, sepse ata nganjëherë endje në shumë të flasim mistik për shijen time. Por Calm në vend që përmban udhëzime si 'Përqëndrohen në trupin tuaj "" – Raste New York

* "Në harbuar, i çmendur, Bota dixhitale ne jetojmë në, ndonjëherë është e nevojshme për të marrë një hap prapa dhe erë trëndafilat " – Mashable

* "Çmenduri Eliminimi…përfundoi ndihmuar mua të relaksoheni dhe të kuptojë se të gjitha stuff unë isha duke theksuar në lidhje nuk ishte një punë që e madhe " – Republika Tech

* "Gjetur veten në mënyrë të ngjashme rifreskohen pas" – TechCrunch

Calm është plotësisht i lirë për të marrë dhe të përdorni, dhe nuk ka ndonjë reklamat. Shumë e aplikimeve dhe opsionet janë të lirë pafund.

Disa materiale përmbajtje është vetëm arritshëm nga një abonim jo të detyrueshëm paguar. Për ata që zgjidhni të regjistroheni, Kostoja ndoshta do të jetë i ngarkuar në llogarinë tuaj të Google në afirmimin e blej.

Download Calm – meditoj, gjumë, Relax APK

Lini një Përgjigju