Clash of Clans APK Shkarkim për Android – Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të përplasjes së dosjes Clans APK

Clash of Clans APK shkarko: Nga bujë-mbushur barbarëve me mustaqe të shkëlqyer për të pyromaniac magjistarët, rritur ushtrinë tuaj individuale dhe të çojë klanit tuaj për fitore! Ndërtimi i fshatin tuaj për të shmangur Raiders, Beteja drejt dhjetëra miliona lojtarë në mbarë botën, dhe të krijojnë një fis të fuqishme me të tjerët për të shkatërruar klanet e armikut.

Clash of Clans APK shkarko

PLEASE NOTE! Përplasja e klaneve është i lirë për të marrë dhe të luajë, Megjithatë disa objekte sportive gjithashtu do të blihet për para të gatshme aktuale. Nëse ju nuk keni nevojë për të bërë përdorimin e kësaj karakteristike, ju lutem të rregulluar sigurinë fjalëkalimin për blerjet brenda parametrat e app tuaj Google Play shitësit. Përveç kësaj, nën Fraza of Service dhe Privateness Mbulimi, ju duhet të jetë në shumë pak 13 vjeç për të luajtur apo të marrin Përplasja e klaneve. Do not forget that Clash of Clans requires a community connection to play.

gjithashtu shih:-

Clash nga karakteristikat e klaneve
● Ndërtimi fshatin tuaj në një kala të unbeatable
● Ngre ushtrinë tuaj individual të barbarëve, Archers, Riders Hog, Wizards, Dragons dhe luftëtarë të ndryshme të fortë
● Beteja me lojtarë në mbarë botën dhe për të marrë trofetë e tyre
● Të jetë një pjesë e së bashku me lojtarë të ndryshëm të tipit klanit përfundimtar fjalën
● Lufta ndaj klaneve rivale në Luftërat epike Clan
● konstrukt 18 Modelet e veçantë me një numër të sillet e përmirësimet
● Zbuluar preferuar sulmuar ushtrinë nga combos të shumta të trupave, spells, Heroes dhe përforcime Clan
● Defend fshatin tuaj me një rrëmujë të Cannons, Kullat, mortaja, bomba, Kurthe dhe ndarëse
● Lufta ndaj Mbretit Goblin në një fushatë të marketingut me anë të sferës

Përplasja e klaneve KOMENTET lojtarit
Përplasja e klaneve krenari transmeton mbi 5 milion 5 yll mendime në Google Play.

Përplasja e klaneve nga Supercell

model: 10.134.15 (977)
Final deri në datën: mund 16, 2018
File Matja: 99 mb

Dallimet më parë: