Disney Magic Kingdoms .apk Shkarko – Apps më të mira për celularët

Disney Magic Kingdoms APK Shkarko

Krijo ndoshta wonderland më fantastik të qëllimet tuaja në ndërtues parë Disney theme park në qelizë, Disney Magic Kingdoms! Shikojnë atë që e doni karaktere Disney, Mickey Mouse, Donald Duck dhe Goofy të drejtuar dhe të zgjeruar park tuaj theme nga e para!

Disney Magic Kingdoms APK Download

Figurë përfshin më shumë se 90 VJET e Disney

• Një bandë e tërë e quests bukur dhe të animuar që kryejnë çdo piksel i mbretërisë sate për jetën!

• Fitoni për të zhbllokuar karaktere shtesë dhe pamjeve theme park nga magji e keqe Maleficent-së!

• Qëndroni off në kundërshtim me menacing villains ngjan Pete, Zurg dhe mami Gothel për të shmangur humbur Mbretërinë!

JASHTËZAKONSHËM & Timeless tërheqjet Disney Park

• Pa të rregulloje park tuaj theme individuale me pamjet nga Disney Parks botë të gjerë, së bashku me Disneyland, California Journey, Walt Disney World, Tokyo Disneyland dhe Disneyland Paris!

• Fitojnë pamjet unike impresionuar nga filmat e tyre!

• Relive momentet magjike dhe fishekzjarre lezetshëm nga plot parada jetës!
_____________________________________________

Shkarko disa mëparshëm të dobishme APK Files

Ju do të jetë në gjendje për të marrë dhe të luajë këtë rikrijim falas. Do të jetë i vetëdijshëm se kjo rekreative përbëhet promovuar nga disa ngjarje të tretë e cila është në gjendje të ju përcjellim në një web faqe 3-rastit. Karakteristika të sigurt për këtë rekreacion do të kërkonte pjesëmarrësin që të lidh me Web.

Shkarko versionin e fundit të dosjes Disney Magic Kingdoms .apk

Rezultati Image për skedarin APK shkarko butoni

model: 1.zero.6e (10628)

Final deri në datën: marsh 17, 2016

File Dimension: 50MB

Lini një Përgjigju