Dragon Ball Z DOKKAN BATTLE APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes Dragon Ball Z DOKKAN BATTLE APK

Dragon Ball Z DOKKAN BATTLE APK Shkarko:

Join Ki sferat dhe lëshoj energjinë tuaj! KAMEHAMEHA!
Fjala e fundit Dragon Ball Z beteja ekspertiza është e drejtë këtu!

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE APK Download

◎ Easy dhe intuitive lëvizje DOKKAN!◎
Thjesht rubinet “Ki Lëmenjtë” në ekran ekran beteja dhe anija armiqtë tuaj fluturues me sulmet dërrmuese e madhe!

◎ Bëni individuale grupin tuaj Dragon Ball ëndërr!◎
Praktikoni karaktere tuaj të preferuar dhe të zgjojë ata për të Realms të reja të energjisë!
Menaxho grupin tuaj nga klasa dhe llojet dhe mblidhen fjalën e fundit parandalimin pushtet!

gjithashtu shih:-

◎ Bota e Dragon Ball është fushëbeteja juaj!◎
Afati është hedhur në kaos, ju sjellë ballë për ballë me karaktere nga të gjithë moshave…
Megjithatë ju nuk jeni në këtë vetëm! brekë, hero nga një afat të gjatë, do të luftuar nga aspekti tuaj!
Zbuloni hartën bordit lojës stilit dhe harliset në një histori të gjitha-re së bashku me personazhet tuaj të preferuar!

◎ Bota e Dragon Ball është e juaja për të zbuluar!◎
Relive mocionin anime në Raste Story! Përballen ndaj armiqve të fuqishme në Raste Dokkan dhe ngjarja Botërore!
Dhe për luftëtarët e vërtetë thekur, sfidat e tepruar Z-Battle dhe të jashtëzakonshme Battle Highway presin!
Get derdhur–nuk ka pushojë për mocionin në Dragon Ball Z Dokkan Battle!

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE nga Bandai Namco Leisure Inc

model: three.eight.four (77)
Final deri në datën: mund 10, 2018
File Dimension: 53MB
Dallimet më parë: