EasyTouch – Помошна допир за Android АПК Превземи – Најдобра Apps за мобилни телефони

Преземете EasyTouch најновиот модел АПК за Android

EasyTouch АПК Превземи: EasyTouch е помошна и систем за надзор на софтвер, особено дизајниран за Android. Тоа е едно копче лебдечки (како помошни допир за iPhone, iOS систем) можете да ја пренесеш каде во вашиот екран. Тоа е брз, мали, clean and simple to make use of. Таа располага со систем Андроид најкористените прекинувачи и на сите ваши стави во апликации. Вие ќе бидете во можност да управување со вашиот компјутер или да го отворите вашиот омилен стан едноставно, без да излезете од апликацијата во моментов е во употреба. Сите функционалности се брзо достапни само со еден контакт како што е iPhone помошна контакт. Тоа останува да виси во вашиот екран и тоа е брзо, едноставен, удобен и индивидуализира. Со фантастичен број на модерни тема видови добијат.

EasyTouch APK Download

Со подвижна плоча на екран, што веројатно може едноставно да функционира вашиот smartphone слични да го користите iPhone, iOS систем. Тоа е исклучително корисна за брзо влегување на сите вашите омилени апликации, игри, поставки и известувања. Во случај вашиот телефон се претвора во постепеното, laggy и се замрзнува, треба да се користат на Enhance работат да се направи вашиот телефон побрзо. Едноставен допир може да биде совршен стан да се заштитат на копчињата со телесни (Престој Повторно копче или копчето Кол). особено, тоа е исклучително корисна за огромен паметни телефони екран. Едноставен допир може да го направи сето ова за вас, и тоа е сосема БЕСПЛАТНО!

Исто така, види:-

Во текот 80 милиони корисници ни изберете. Доаѓа до нас да го стави!

💡Опции Рефлектор :
🚀Лесно и лесен за помошна телефонски операција
– Сите операции може да се врши со едноставно кликнување или држење на копчето Едноставни допир со една рака
мали & Лесна
– Брзо се добие и да се воспостави & дека нема да преземе прекумерна количина на способност
🚀 Ram Booster
– Ја зголемува вашиот телефон, ослободува реминисценција (RAM меморија), го забрзува вашиот компјутер и да ги спасува батеријата.
– Тапа Подобрете да се направи едноставна за да се оптимизира веднаш од приватни вашиот Почетен екран.
Брзо внесување на сите апликации
– Влегување брзо да се вашите омилени игри, апликации и поставувања само со еден контакт
гестовите
– Три гестови може да се најде да се направи вашиот паметен телефон попаметни!
– Гестот работи може да биде многу особено во рамките на пазарот на апликации.
известувања бар
– Добие потребните пораки и да не пропуштите ниту до датумот известување.
умен
– Со едноставен допир, што веројатно може едноставно да функционира вашиот телефон Андроид со само еден контакт.
– Кликнете на иконата за да го поставите вашиот работат на владата во рамките на постоечкиот копче мали iPhone iOS.
🔰заклучување на екранот
– Заклучите вашиот екран телефон брзо да се заштитат вашата privateness и знаење.
– Персонализација на отклучување работат со вашите индивидуални модел.
– Едноставен за да го заклучите екранот.

Слика од екранот
– Земете слики од екранот & се создаде вашите индивидуални модел екранот.
Пријави климата
– Прогноза за климатски (бара локација за авторизација) го прави твојот живот полесно.
🎨 тема Блискиот
– Помага DIY тема & нови прекрасни теми понекогаш се до датумот.
– Уметнички тема видови (држете расте).
брз подесувања
– Поставете го вашиот паметен телефон брзо заедно со вашите омилени избори
Персоналните
– Ќе бидете во можност да се промени позадината боја заедно со вашата омилена боја
– Ќе бидете во можност да ја смените иконата на едноставен допир со многу прилично икони, потполно бесплатна
– Гестовите Подесувања за пловечки панел (Кликнете на еден, Двоен клик на, Triple Кликнете на)

Download EasyTouch Apk