EasyTouch – Prekje ndihmëse për Android APK Shkarko – Apps më të mira për celularët

Shkarko EasyTouch fundit APK Model për Android

EasyTouch APK Shkarko: EasyTouch është një ndihmëse dhe mbikëqyrësit të sistemit software i projektuar veçanërisht për Android. Kjo është një buton lundrues (si kontakt ndihmëse për iPhone, Sistemi iOS) ju mund të transferojë kudo në ekranin tuaj ekran. Është i shpejtë, i vogël, clean and simple to make use of. Ajo strehon sistemin Android çelsin më të përdorura dhe të gjithë të vënë tuaj në aplikacionet. Ju do të jenë në gjendje të menaxhimit kompjuterin tuaj ose të hapur app tuaj të preferuar thjesht me jashtë daljes app Aktualisht në përdorim. Të gjitha të funksioneve janë të shpejtë të arritshme thjesht me një kontakt të vetme si iPhone kontakt ndihmëse. Ajo qëndron lundrues në ekranin tuaj ekran dhe është e shpejtë, i thjeshtë, i dobishëm dhe i përshtatshëm. Me një numër fantastike të llojeve modë temë arritshëm.

EasyTouch APK Download

Me një panel lundrues në ekran ekran, ju ndoshta thjesht mund të funksionojë smartphone tuaj të ngjashme për të përdorur iPhone, Sistemi iOS. Është jashtëzakonisht i dobishëm për të shpejt hyrjen në të gjitha Apps tuaj të preferuar, games, settings dhe njoftimet. Në rast telefonit tuaj kthehet në gradual, laggy dhe ajo ngrin, ju duhet të shfrytëzojë të rritur të veprojë për të bërë telefonin tuaj më të shpejtë. Simple prekje mund të jetë një app përsosur për të ruajtur butonat trupore (Residence Përsëri Button apo Sasia Button). veçanërisht, ajo është jashtëzakonisht e dobishme për smartphones të mëdha ekran ekran. Simple prekje mund të bëjë të gjithë këtë për ju, dhe kjo është tërësisht falas!

gjithashtu shih:-

mbi 80 milion klientëve të na zgjidhni. Vjen për të na vë!

💡Options Spotlight :
🚀operacion i lehtë dhe i lehtë telefonike ndihmëse
– Të gjitha operacionet mund të kryhen nga thjesht duke klikuar ose mbajtur butonin e thjeshtë prekje me një dorë
i vogël & i butë
– Quick marrë dhe të ngritur & ajo nuk do të marrë një sasi të tepruar të aftësive
🚀 Ram Booster
– Rrit telefonit tuaj, liron reminishencë (RAM), përshpejton kompjuterin tuaj dhe të kursen baterinë.
– Rubinet Rritja e për ta bërë atë të thjeshtë për të zgjedh menjëherë nga ekranin tuaj privat ekran në shtëpi.
hyrje e shpejtë për të gjithë Apps
– Hyrja me shpejtësi në lojërat tuaja të preferuara, Apps dhe settings me vetëm një kontakt
Gestures
– Tre gjeste mund të gjenden për të bërë smartphone tuaj të zgjuar!
– Gjest të vepruar mund të jetë shumë e veçantë në tregun e Apps.
Njoftimet bar
– Get mesazhet e duhura dhe të mos humbasë asnjë deri në datën e njoftimit.
i zgjuar
– Me Simple kontakt, ju ndoshta thjesht mund të funksionojë telefonin tuaj Android me vetëm një kontakt.
– Klikoni mbi mbi ikonën për të vendosur mënyrën tuaj të veprojë në kuadër lundrues butonin e vogël iPhone IOS.
🔰lock Display
– Bllokoj ekran tuaj të telefonit shpejtë për të ruajtur privateness tuaj dhe njohuri.
– Customize e shkyçjes së të veprojë me modelin tuaj individuale.
– Thjeshtë për të bllokoj ekran.

screenshot
– marrë screenshots & krijuar modelin tuaj individuale Screenshot.
Raporti i klimës
– Parashikimi Klima (Vendndodhja Autorizimi kërkohet) bën jetën tuaj më të lehtë.
🎨 Theme Mesme
– Ndihmon temë DIY & tema të reja mrekullueshme nganjëherë janë deri në datën.
– lloje Artistike Theme (Hold rritje).
cilësimet e shpejta
– Set smartphone tuaj të shpejtë së bashku me zgjedhjet tuaja të preferuara
Përshtatje
– Ju do të jenë në gjendje të ndryshojë ngjyrim sfond bashku me ngjyrim tuaj të preferuar
– Ju do të jenë në gjendje të ndryshojë prekje ikonën thjeshtë me shumë në mënyrë të drejtë ikona, plotësisht i lirë
– Gjeste Parametrat për Panelin Floating (One Kliko në, Double klikoni në, Triple Kliko në)

Download EasyTouch Apk