Rrugë e lirë Solitaire APK + OBB Shkarko – Apps më të mira për celularët

Download Latest Model of Fairway Solitaire APK for Android

Rrugë e lirë Solitaire APK Shkarko: Peshku Massive është i lumtur për të njoftuar se Rrugë e lirë Solitaire™ është përsëri, dhe kjo është më e madhe dhe më e lartë se kurrë! Disa nga emocionues dhe lojës me letra Addictive atje përmban armët diamant trajtohen më i madh se 408 dorë hartuar vrima e golfit, katër games mini, 37 trofe, një dyqan golf, announcers Golf, Kartat rrezik duke luajtur, dhe një ticked off seriozisht Gopher!

Fairway Solitaire APK Download

“... një lojë tepër të tmerrshëm puzzle maskuar si diamant.” – Penny Arcade

“Kjo mund të duket si një lojë të thjeshtë kartë në sipërfaqe, por ka shumë më tepër për Rrugë e lirë Solitaire në sajë të sigurt të saj, dizajn krijues. Kjo është një jashtëzakonisht të këndshme, supremely lëmuar kuvertë mashtrues strategjik që duhet të përshtaten tifozët mister në një formë të t.” PocketGamer: tetë / 10

Vëzhgoni këtë histori hilariously sarkastik e Gopher dhe përbuzja e tij zien dhe kanë nevojë për të vënë të gjithë lojtarët e vendin e tyre,! Nga programet beachside shkurre vendin palme ndikoj, me ngutje dhe nxitim e programeve të ndriçuar Mitropolisë, ruajtur sytë tuaj në çmimin si rezultat i mund të ketë askund kjo Gopher gained't në përputhje me. Vlerësimi i shkon mirë me pastrimin kuvertë kartoni shfrytëzuar sasinë më të vogël të sulmeve, dhe nuk e lënë pas dore për këto Mulligans! Nëse janë apo jo shënuar një lugat të dyfishtë ose tre nën par, ky hit mund të keni qesh me zë të lartë në mënyrë që ju do të lënë pas dore të jenë të qetë në fushën e golfit!

TRY IT FALAS, Pastaj hap aventurë të plotë nga brenda lojës!

gjithashtu shih:-

☆☆☆☆☆ Options ☆☆☆☆☆

✓ Mjedis shkëlqim dhe puna simpatik art kryer tradicionale të jetës!
✓ koment Pleasant dhe tingujt interesante për të përmirësuar luajnë rekreative
✓ Plotësoj metër tuaj golfit për të fituar bucks dobishme golfit
✓ Discover Iron luajnë kartat në papërvojë në mënyrë që për të shtuar në çantën tuaj golfit
✓ Të jenë të kujdesshëm për ujë, pykë, dhe duke luajtur kartat e vështira që Hidhni një sy në ekspertizën tuaj!
✓ Përdorni bucks tuaj golfit për një hekur, ose plotësoni të gjithë çantën tuaj!
✓ kartat Shot Wild luajnë të dy mund të bëjnë ose të thyhet një rikrijim të frikshëm golfit!

☆☆☆ Zbuluar ekstra nga Massive Peshku Video lojëra! ☆☆☆

Peshku Massive është tregu kryesor botëror për të gjetur dhe harliset në lojëra informale. Ju mund të marrë kënaqësi në vetëm në lidhje me mbledhjen tonë të panumërta të lojrave në çdo kohë, kudo - në PC tuaj, mushama, telefonin celular, ose pilulë. shtesë studimi në bigfishgames.com!

Ne kemi tani të ndryshme të mira Google Play lojra atje. Thjesht lloj në 'masive Fish Video lojëra’ për shtesë të kënaqshme dhe të udhëtimit!

Shkarko Rrugë e lirë Solitaire APK