FIFA 17, FIFA Soccer Mobile 9.2.00 APK Shkarko – Apps më të mira për celularët

Download Shkarko FIFA Mobile Soccer skedarin APK

pas FIFA 15, FIFA 16 dhe FIFA 17, EA Aktivitete sportive zhvilluar një markë lojë të re Manager- FIFA Soccer Mobile. Ju do të jenë në gjendje për të ndërtuar dhe për të trajtuar stafin tuaj të futbollit dhe të funksionojnë të gjitha pjesët në qelizë, si rezultat i FIFA-s Celular futbolli është projektuar posaçërisht për qelizë. Në Mode Assault, problemit të tjerët. në ligat, luajnë me pals. Nderkohe, marrë në një bazë të materialit të fundit përmbajtjes të rregullt dhe të kontrolluar nga një strategji krejtësisht të re për skuadrën e ndërtimit.

FIFA Soccer Mobile

Halloween veçanti.

Për ata që gjithashtu të marrë kënaqësi nga duke marrë pjesë në FIFA Celular Futboll, excellent news is that the sport is now formally working its Scream Crew Halloween program. Ju do të jetë në gjendje për të fituar Trick dhe të merren me argumentet kur përfunduar Scream Crew Qëndro Raste, të zbuluar objektet e Halloween-themed lojtarë, pas së cilës planeve të plotë për të zhbllokuar një version të veçantë Kape Elite e pjesëmarrësit mallin. Thjesht presim për versionin e krejt të re për t'u kthyer.

Opsione.

  1. shpejt, Të kënaqshme dhe të arritshme

Gameplay është plotësisht ri-imagjinuar brenda artistike Assault Mode. shpejt, emocionues, flip-kryesisht ndeshjet bazë mund të keni marrë pjesë në vetëm mundësitë sulmuar stafin tuaj për çdo gjysmë, më herët se kalon sport për kundërshtarin tuaj për të bërë të njëjtën gjë.

  1. Informojnë historinë e futbollit botëror

Në qoftë se kjo ndodh në botën reale, you’re prone to expertise it in FIFA Mobile. Qëndro Raste ship new and contemporary content material every day primarily based on tales and matches taking place across the globe. shpejt, këndshme mini-games të shpërblejë me argumentet themed ta shpengojë për lojtarë të lirë dhe pako.

  1. Të jetë pjesë e një Crew, Pushtuar botën

Askush nuk mund të fitojë i vetëm. atëherë të jetë pjesë e një stafi is critical. Bëhu pjesë e stafit bashkëshortet tuaja 'ose folks të ndryshme në botë të gjerë. Konkurrojnë për të drejtat e bragging në Kampionatin ndër-League, plotë arritjet bashkëpunuese ligës, ose të marrë ekspertizën tuaj dhe të luajë drejt ligave të ndryshme botën e gjerë. Ngjit drejtues dhe të tregojnë se ju do të jetë në gjendje për të pushtuar botën e futbollit.

  1. Juaj Final Crew zgjeron

Një strategji krejt të re për ndërtimin skuadrën tuaj ju lejon të krijoni një anëtarësim shumë më të madhe dhe më të thellë, siguron një teknikë të thjeshtuar të erëz lojtarë tuaj dhe ju ofron një ekspertizë më të madhe për të trajtuar që është në fushë. Mbani tuned gjatë gjithë sezonit për të kërkuar metoda të veçantë dhe emocionuese për të bërë anëtarësimi juaj më i lartë.

  1. Origjinalitetin paarritshëm

Me i madh se 30 leagues, 650 grupet, dhe 17000 lojtarë, FIFA Mobile është në thelb ekspertiza më e vërtetë futbolli arritshëm on-e-shko. Luaj me gjithë mundshëm tuaj të preferuar dhe të zhyt veten në planetin e futbollit!

FAQ

  1. Është jashtë linje sport?

Sport dëshiron Lidhja web ndoshta akuza të komunitetit të zbatohen.

  1. Mund të rinjtë Luaj rekreacion?

Sport strehon hyperlinks të drejtpërdrejta në Web dhe rrjeteve sociale faqet e supozuara. Është e përshtatshme për një shikuesit më shumë 13. Babi dhe mami dua të theksohet këtë.

Shkarko FIFA Mobile Soccer APK drejtë këtu

Lini një Përgjigju