Final Fantasy BRAVE EXVIUS APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes Final Fantasy BRAVE EXVIUS APK

Final Fantasy BRAVE EXVIUS APK Shkarko

Final Fantasy BRAVE EXVIUS APK Shkarko

Pra fillon një të ri markë histori e kristaleve….

A gjykuar-dhe-vërtetë, por model RPG të re!

Titulli i parë Square Enix-së drejtuar drejt një të gjithë botën shikuesit;
një model FANTASY ri FINAL sport atje jashte për smartphones!
Luaj një krejtësisht RPG e re e bërë në tradicional Final Fantasy lloj!
përbëhet nga karaktere
nga i mëparshëm tituj Final Fantasy!

Merrni kënaqësi nga kjo storyline shtrirë
i duhur në tuaj Cellphone!

=========================================
Opsione

i lehtë betejë funksion me teknikë!
i hapur dhe betejat interaktive! rubinet the ekransulm, megjithatë përzierje magji talentet me taktike know-how për të mbizotëroj kundërshtarët tuaj në manovrat strategjike!Plus!
me cilësi të lartë CG animacione e juaj i preferuar thirrje Final Fantasy!

-kërkim brenda zonë dhe i plotë dungeons!
transferim karaktere nëpërmjet fusha dhe dungeons për kërkojë për objekte, shtigjet e fshehura, dhe rrugë të reja për të tuaj vende!
flasindividëtQytetetmarrë quests. i plotë ata për të marrë objekte, gil, dhe madje edhe i rrallë objekte!
Eshte fituar të gjithë të ndryshme të opsione i një RPG në një të thjeshtë i lëvizshëm lloj!

enviornment betejat PVP!
luftë i ndryshëm lojtarë dhe për të marrë për të me e larta!
Merrni tuaj i preferuar rastbetejë drejt rivalët tuaj dhe betejë për të shkëlqyer Çmimet!

=========================================
Histori

Visions--
Shpresat dhe dëshirat
luftëtarët legjendar dhënë jetën.

Lapis--
Një botë e kristaleve dhe vegimet që dremit brenda.

Përdorur objektit e kristaleve,
njerëzimi mbarë, kombet lulëzoi.
megjithatë thjesht si ditë siguron metodë për kohë të natës,
periudhë i paqes provuar megjithatë një kalimtare fantazmë.

tani, si bota e tyre qëndron në greminë
dëm, dy ri kalorës thërrasë vizione
të tyre aspekt si ata grevë jashtë në një udhëtim
për t'i ndjekur hijet.

Pra fillon një të ri markë histori e kristaleve,
dhe heronjtë që do të shpëtojë ata.

Final Fantasy BRAVE EXVIUS nga Square Enix Co, Ltd.

gjithashtu shih

Shkarko versionin e fundit të dosjes Final Fantasy BRAVE EXVIUS APK KETU

model: tre.zero.1 (301)
përfundimtar deri në datën: korrik 20, 2018
skedar matje: 82 mb

 

më herët variacionet: