Google Play Music (Android TV) APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Download the latest version of Google Play Music (Android TV) fotografi APK

Google Play Music (Android TV) APK Shkarko

Google Play Music ofertat falas, ad-supported radio for what you’re doing, Mënyrë që ju’re feeling, or what you need to hear. Immediately begin radio stacione based mostly on songs, artistët, or albums, or browse by style, temper, exercise, decade, dhe shtesë. Carry personal juaj muzikë asortiment with you by importing 50,000 të personal juaj këngët; atëherë take heed to them gjatë android, iOS, dhe në internet, falas.
Google Play Music (Android TV) APK Shkarko
Subscribe to get on-demand hyrjethousands and thousands of songs and marrë somethingi kushtoj vëmendje even while you’re not i lidhur – ose bashkohem the familje plan on Android to offer hyrje për sa më shumë që six relations for one low vlerë. Plus, subscriptions include membership to YouTube Purple, so ju do të jetë në gjendje të take pleasure in YouTube ad-free, brenda sfond, and offline.

falas opsione:
*Radio curated by specialists për something ju need to hear
*shitës me pakicë sa më shumë që 50,000 këngët jashtë tuaj privat muzikë asortiment
*zbuloj and subscribe to podcasts
*i ndjeshëm sugjerime based mostly në tuaj style
*Hear on Android, iOS, dhe në internet

Subscription-only opsione:
*I ri! The familje plan, Vendi sa më shumë që six relations can take pleasure in Google Play Music for one low vlerë.
*On-demand hyrje to over 35 million songs
*YouTube Purple Anëtarësimi (see www.youtube.com/crimson për particulars)
*Download music to your vegël dhe i kushtoj vëmendje while you’re not i lidhur
*Advert-falas, uninterrupted listening

Study Vendi Google Play Music is on the marketndihmoj.google.com/googleplay/?p=availability

Study shtesë about Google Play Music at play.google.com/music

Google Play Music (Android TV) nga Google LLC

ALSO LOOK

DOWNLOA GOOGLE PLAY MUSIC APK HERE

përfundimtar up to date: july 14, 2018
skedar dimension: 10 mb

 

më herët variacionet:

gabim: Përmbajtja është e mbrojtur !!
%d blogerët si kjo: