IFTTT APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

IFTTT APK Pa pagesë Shkarko

IFTTT APK pagesë:

  • Ifttt App
  • Ifttt Apps
  • Ifttt Pro APK
  • Ifttt Recipes
  • Është Ifttt pagesë
  • Ifttt Android
  • Ifttt Applets
  • Ifttt Open

IFTTT APK Pa pagesë Shkarko

IFTTT APK Pa pagesë Shkarko

Applets të sjellë së bashku shërbimet tuaja të preferuara për të krijuar përvoja të reja.

mbi 600 Apps punojnë me IFTTT, duke përfshirë Twitter, telegram, Drive, Twitch, Weather Underground, Instagram, Gmail, dhe pajisje të tilla si Google Faqja kryesore, Amazon Alexa, Fole, Philips Hue, dhe Android tuaj.

Aktivizo applets dhe:

• të kontrollojë çdo gjë rreth jush me zërin tuaj dhe Amazon Alexa apo Google Asistent
Qëndroni deri në datën në botimet si The New York Times dhe ProPublica
• Qëndro i përgatitur për të motit me parashikimet custom ditore
• roommates mesazh kur ju jeni në afërsi të dyqan ushqimore lokale
• Merrni njoftimit kur një hyrje e re Craigslist ndeshjet kërkimin tuaj
• Qëndro i sigurt me alarme automatizuar dhe inteligjente për shtëpinë tuaj
• Riorganizuar mediat tuaj sociale
• Backup dhe të ndajnë fotot tuaja Android automatikisht
• mbështetur fotografi të rëndësishme, Fotografitë, dhe kontakte të re zgjidhje magazinimit të tilla si Dropbox ose Google Drive
• Vendosni termostat tuaj në shtëpi në një temperaturë optimale kur të mbërrini në shtëpi
• Publikimi gjitha Listat tuaj si Twitter foto apo këmbët Pinterest
• Ngjarjet këmbëz bazuar në vendndodhjen tuaj të tanishme

Ka mijëra raste të përdorimit! shërbime të reja janë shtuar çdo javë. Disa nga ato të njohura janë:

Twitch, telegram, Spotify, YouTube, Google Calendar, Media, xhep, katror, eBay, Giphy, automatik, LIFX, Fitbit, Withings, littleBits, Google WiFi, Evernote, Reddit, Digg, skype, xhoko, LINJË, MailChimp, Salesforce, Todoist dhe qindra të tjerë.

Shfleto koleksionet tona kuruar për applets për:

• home, zyra dhe makina
• Qëndro i informuar për lajmet dhe politikën
• pajisjet tuaja Android
• hulumtimi i hapësirë
• Përmirësimi i përdorimit të mediave sociale

Të bëjë më shumë me shërbimet që duan. Zbuloni mundësitë e applets në ifttt.com/discover

Version: 3.6.5 (1557)
Rifreskimi i fundit: nëntor 21, 2018
Madhësia e dokumentit: 7 mb

Të gjitha dosjet APK gjenden në faqen tonë janë origjinale dhe të pandryshuar

versionet e mëparshme:

Shkarko disa të tjera të dobishme fotografi APK:

IFTTT APK Pa pagesë Shkarko Këtu