Jeta është e çuditshme APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të jetës është e çuditshme fotografi APK

Jeta është e çuditshme APK Shkarko

Jeta është e çuditshme është një 5-gjysmë rekreative episodik që lejon pjesëmarrësit të Rewind kohë dhe të ketë një ndikim në të kaluarën, i pranishëm, dhe të ardhmen përmes revolucionare histori të bazuar përzgjedhjes dhe pasojë lojra.
Jeta është e çuditshme APK Shkarko
Shikojnë historinë e Max Caulfield, një zyrtar i lartë i cili zbulon se ajo do të jetë rewinding kohë, ndërsa shpëtimin buddy saj më të mirë, Chloe Worth. Çifti shpejt zbulon zhdukjen e mistershme të shok klase e tyre Rachel Amber dhe zbulon një aspekt të errët të jetës në Arcadia Bay. Nderkohe, Max duhet të shpejt të studiuar se një ndryshim në të kaluarën zakonisht mund të çojë në një të ardhme shkatërruese.
– A fantastike i shkruar elegant udhëtim argëtim;
– koha Rewind për të ndryshuar Kursi i Raste;
Nje numer i mbaresa duke u mbështeturalternativat ti bën;
në lartësi, visuals pikturuar me dorë;
– i dallueshëm, fonogram licencuar indie që përfshin Alt-J, mëza, Angus & Julia Stone, Jose Gonzales dhe shtesë.

plotësisht në Android, Sporti vjen me kontrollues të plotë ndihmoj. Një të gjitha-re fotografoj mënyrë ju lejon të marr varg figurash si në asnjë mënyrë më herët se, modifikojë ato me filtra dhe thjesht ndajnë ato. për më tepër, ti mund seamlessly ndajnë progresin tuaj në mediat sociale, dhe ekzaminoj individual juaj histori vendimet me mates.

**vetëm ndihmoj njësitë pune android 6.zero dhe ndihmoj OpenGL tre.1. kërkon ARM 64 dhe një minimal të dy GB RAM **

shembuj të njësitë per nje i dobishëm Luaj ekspertizë. zvogëlimi-fund njësitë mund kanë teknik pikë, rezulton në një më i ulët se i preferuar ekspertizë, ose jo ndihmoj Sporti në çdo aspekt.
– Samsung Galaxy S7 dhe deri, Vëzhgoni 5 dhe up
– Google Pixel Pixel dhe XL dhe deri
– Sony Xperia Z6 dhe deri
– HTC 10
– LG V20 Të qënit, G6 dhe up
– OnePlus tre & 3T
– Huawei P10 dhe deri

** vlerësimet dhe accolades **
Jeta është e çuditshme, Individët's alternativë fituesi Award mbi të Botëror qelizë argëtim Awards 2018
5/5 “Një domosdoshmëri.” – pedagog
5/5 “Diçka të vërtetë të veçantë.” – Organet në mbarë botën e korporatave
“Një nga lojërat më të mira që kam luajtur në vite.” – Forbes
10/10 “Një ardhja mbresëlënëse e tregimit moshës.” – errët
tetë / 10 “Të rralla dhe të vlefshme.” – buzë
eight.5 / 10 “DALLOHEN.” – GameInformer
90% “Dontnod shkoi në të madh për t'u kujdesur për punën e tyre dhe ai paguan për të i kushtoj vëmendje për punën e tyre.” – silikoni
8.5 / 10 “Kulmi i Episode Two është një nga gjërat më intrigues dhe shkatërruese e kam hasur ndonjëherë në një lojë, sepse kjo është kaq e vërtetë, kështu kuptueshme.” Dontnod thonjtë e punon. “- shumëkëndësh
four.5 / 5 “Jeta është e çuditshme ka tëri mua” – HardcoreGamer
tetë / 10 “… ka potencial të bëj më mirë të dyja Llafazan Lojra dhe Quantic Dream.” – metro

Jeta është e çuditshme nga Square Enix Ltd

gjithashtu shih

Shkarko versionin e fundit të jetës është skedari Strange APK KETU
model: 1.00.229 (100061)
përfundimtar deri në datën: korrik 19, 2018
skedar dimension: 34 mb