MicroG YouTube avancuara APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të file APK MicroG YouTube avancuara

MicroG YouTube avancuara APK Shkarko: ckemi djema, jeni duke kërkuar për Apps që lejojnë playback background dhe ad bllokuar në YouTube? Po të jetë kështu, atëherë ju keni zbarkoi në faqen e djathtë. Në këtë tutorial, Ne do të ju tregojnë se si për të shkarkuar YouTube avancuara APK në Android Phone dhe instalo.

MicroG YouTube avancuara APK Shkarko

Ne jemi këtu me YouTube avancuara APK. ne të gjithë e pranojmë se reklamat është aq i bezdisshëm dhe ne të gjithë si për të luajtur këngë të preferuara në Youtube, ndërsa ne chat me miqtë, luajnë lojëra në smartphone tonë.

Unë kam një lajm i mirë për ju. Aplikacioni YouTube avancuar ju lejon të luajë video YouTube në sfond. Ajo gjithashtu ofron aftësinë për të bllokuar reklama.

Aplikacioni i YouTube avancuara është një version i modifikuar i aplikacionit zyrtar të YouTube. Më parë, ajo u quajt iYTBP – Injektuar YouTube Background Playback.

Çfarë është YouTube avancuara:

YouTube avancuara është një version i modifikuar i aplikacionit zyrtar të YouTube. Më parë, ajo u quajt iYTBP – Injektuar YouTube Background Playback. Ajo ishte nisur nga Master_T. Nëse e keni provuar module, e keni provuar të gjitha tiparet e YouTube avancuara. Ideja e Youtube avancuara vjen nga YBP.

YouTube avancuara APK ofron karakteristika të mahnitshme si ad bllokimin, playback background, dhe me shume. Ne kemi ndarë më shumë tiparet e këtij app poshtë

Recommended: Shkarko Lucky Patcher dhe shkarko GbWhatsapp.

Karakteristikat e Youtube avancuar APK:

Shpalljet Block: – Shpalljet bllokuar funksion lejon përdoruesit të shikojnë video pa reklama bezdisshëm.
Dëgjoni muzikë në sfond: – Kjo i lejon përdoruesit për të dëgjuar këngë kur app Youtube është minimizuar.
Mënyra PIP (Picture në mënyrë Picture): – Picture në mënyrë foto është quajtur edhe regjimin PIP. Tipari PIP ndihmon një përdorues të shikojnë video në ekran lundrues në vend të në mënyrë të ndarë. Videos janë të kaloi në versionet minimizohet ndërsa në shfletimin e Apps të tjera.
Rezoluta Video: – YouTube avancuara APK lejon përdoruesin për të zgjedhur ose të caktuar një rezolutë standarde video për të shikuar video në YouTube.
Ju mund zoom në të gjitha smartphones.
temë: – Aplikacioni avancuara përmban kaq shumë opsione të projektimit që mund të ndryshojë pamjen dhe të ndjehen të aplikacionit.
Përsëriteni Video: – Ju mund të luajnë një video pa pushim. Vetëm të vendosur video në mënyrë të përsëritur.
Speed ​​Video: – Ju mund të rregullojë shpejtësinë e video playback.
A nuk është një app madhe? Ne të përbashkët të gjitha tiparet e aplikacionit të YouTube Avancuar. Pa humbur më shumë kohë, Ne të shkojnë në seksionin shkarko.

Shkarko:

Këtu kemi të përbashkët fundit Youtube avancuara APK 2018. App nuk është në dispozicion në Play Store.

pajisjet jo të rrënjosura: Shkarko Youtube avancuara APK

pajisjet jo të rrënjosura: – Shkarko MicroG APK

Për të instaluar YouTube avancuar APK në pajisjet menaxhuara Android
Në këtë seksion, Ne do të ju tregojnë se si ta instaloni YouTube avancuar APK në një pajisje jo me rrënjë. po, keni dëgjuar të drejtë. Ju mund të instaloni aplikacionin YouTube avancuar në telefonat menaxhuara.

Në atë rast, ju duhet të shkarkoni dhe instaloni një app shtesë të quajtur MicroG. Kjo do të ju ndihmojë të kyqeni në llogarinë tuaj të Google. Pa zhurmë më tej, ne hidhen në udhëzues.

hap 1: – Së pari ju duhet të uninstall përditësimet e aplikacionit YouTube dhe gjithashtu çaktivizoni përditësimin automatik në Play Store.

hap 2: – Shkarko Youtube avancuara APK nga zona shkarko mësipërme.

para se të vazhdoni, ju duhet të mundësojë “Aktivizo burim të panjohur” opsion në vendosjen tuaj smartphone.

Për ta bërë këtë:

Në telefonin tuaj Android. vendosjen e hapur
Në vendosjen e sigurisë Options, tap dhe takoni.
Shkoni poshtë derisa ta shohin burime të panjohura.
Tani trokitje e lehtë butonin burimet e panjohur.
Një dialog paralajmërim pyet nëse doni të lejojë Apps të jetë i instaluar nga burime të panjohura.
Vetëm shtypni Po për të vazhduar.
hap 3: – Tani instaloni versionin YouTube e aplikacionit të avancuara si fotografi të tjera normale APK.

hap 4: – Shkarkoni dhe instaloni MicroG APK në Android telefonin tuaj.

hap 5: – tjetër, të hapur app MicroG dhe të nënshkruajë në llogarinë tënde të Google.

Këshilla: – Pas hyrë në llogarinë tuaj. Pastaj zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar duke zgjedhur Settings> Cilësimet e avancuara> Cilësimet faqosje.

Kjo eshte!! Tani ju mund të shikojnë video dhe të dëgjoni muzikë pa reklama. Ka shumë më tepër tipare në dispozicion. Shqyrtuar atë dhe të na tregoni në lidhje me karakteristikat tuaja të preferuara të aplikacionit YouTube Avancuar.

Shkarko për pajisje Magisk rrënjosur:

ARM64: – Shkarko

ARM x86: – Shkarko

ARM: – Shkarko

Must be checked: Download Kingroot Download Spotify Premium

MicroG – YouTube Vanced by YouTube Vanced

MicroG YouTube Vanced APK Download here

Version: 0.2.4-105-gf289a13-dirty (11675464)
Rifreskimi i fundit: shtator 12, 2018
Madhësia e dokumentit: 3 mb