Преземете Мојот Зборувајќи Ангела (МО, неограничен број на пари) 3.6.2.98 за Android

Download Latest Version of My Talking Angela Mod Apk for Android

Download Latest Version of My Talking Angela Mod Apk for Android: Откријте Зборувајќи Angelas светот и да ги прилагодите нејзината мода, фризерски, шминка и станбени – сите при што ужива addictively симпатична мини игри.

со повеќе 165 милиони симнувања веќе ... не пропуштаат на пријатно!

My Talking Angela Apk Download

Прифаќаат БЕБЕ ANGELA
Ангела преземе како многу лични дигитални миленичиња и ја обезбедува врвен живот! Помош за неа да се развие во елегантен метропола писе. Од четкање на забите набавка на облека - таа е твое!

ГРИЖИ СЕ ЗА НЕА
Направете Ангела вашата лична славна личност! ја негува, пее за неа, се хранат многу вкусен ја третира. Едноставно да се види - таа ќе испаднат да биде вашиот нов најдобар другар!

Се создаде шарени шминка
Нека вашата прекрасна смисла за корист сјај со помош на преку давање Зборувајќи Ангела на владата да работите!
кармин, сенка за очи, руменило – прилагодите на содржина, коронарна вашиот срцето! Со десетици различни бои и безброј слобода инвентивни; што веројатно може, всушност, специфични себе!

Изразете ја вашата МОДНИ FLAIR
Ти си прекрасен, така бидете Ангела чудесната премногу! Костимограф неа во рамките на најновата мода и најслатка носии, почнувајќи од неверојатни балерина на панк нинџа! Целосна изгледот со давање на нејзиниот правото фризура премногу! Со повеќе од еден милион сосема поинаква мода комбинации, што веројатно може да се создаде едно нешто навистина специфичен!

Игра мини игри
Се открие и да игра прекрасен нов мини игри! Од Целосно среќен поврземе со Bubble Shooter – сите од вашите омилени се во право тука ... и екстра се додаваат на редовна основа!

И МНОГУ, МНОГУ ПОВЕЌЕ…
Отклучите нови тимови уникатна, степен до, се акумулира особено налепници, изберете нејзиниот прекрасен стан ... се додека таа се повторува на сите парчиња да се каже – во традиционалниот тип Ангела!

Овој стан е лиценциран PRIVO. PRIVO безбедна пристаниште печат означува Outfit7 има воспоставено COPPA согласност privateness практики за да се заштитат приватните информации вашето малечко е. Нашите апликации не дозволуваат младешки младите да ги споделат своите информации.

Овој стан се состои од:
– Промоција на стока Outfit7 и контекстуални промоција
– Хиперлинкови дека директни корисници на различни апликации и веб-сајтови е Outfit7
– Персонализација на содржината материјал за да примами клиентите да се игра стан уште еднаш
– Можност да се направи употреба на и се приклучат со пријатели преку социјалните мрежи
– Гледањето филмови на анимирани ликови Outfit7 преку Вие Tube интеграција
– Изборот да се направи во стан купува
– Gadgets, може да се најде за разни трошоци во дигитална forex, потпирајќи се на овој степен се постигне од страна на учесникот
– Различни избори за влез на сите функционалности на стан, без да се прави во стан купи користење на вистински пари (степен напредок, игри, во играта функционалности, реклами)

Download My Talking Angela Apk Mod