Shkarko My Talking Angela (MOD, paratë pakufizuar) 3.6.2.98 për Android

Download Latest Version of My Talking Angela Mod Apk for Android

Download Latest Version of My Talking Angela Mod Apk for Android: Zbuloni Talking Angelas botën dhe rregulloje modë e saj, rregullim i flokëve, make-up dhe banesore – të gjitha ndërsa shijuar lojra addictively Cute mini.

me mbi 165 milion shkarkime tashmë ... mos humbas në të kënaqshme!

My Talking Angela Apk Download

Adaptojne BABY angela
Ndërmarrë Angela si kafshë shumë personale dixhital tuaj dhe siguron asaj një jetë të shkëlqyer! Të ndihmuar të saj të zhvilluar në një kotele të stilit të lartë metropol. Nga dhëmb brushing për veshje prokurim - ajo është e gjitha juaja!

KUJDESU PER TE
Bëni Angela famshëm tuaj shumë personale! ushqejë atë, këndojnë të saj, ushqyer trajton e saj shijshëm. Thjesht parë - ajo do të kthehet të jetë mik tuaj të re më të mirë!

Krijuar përbërjen ngjyra
Le ndjenjën tuaj të bukur të shkëlqejë favor me anë të duke i dhënë Talking Angela një mënyrë të-gjatë!
të kuq buzësh, eyeshadow, skuqem – rregulloje të materialit të zemrën e përmbajtjes koronare-së! Me dhjetra e ngjyrave të ndryshme dhe liri të panumërta krijues; ju ndoshta mund të vërtetë të veçantë të vetë tuaj!

EXPRESS TUAJ Flair FASHION
Ju jeni i pabesueshëm, kështu që e bëjnë Angela pabesueshëm shumë! Kostum e saj në modelet e fundit dhe kostumet Cutest, nga balerinë mahnitëse në punk ninja! Full vështrim duke i dhënë asaj krehje e flokëve të drejtë shumë! Me mbi një milion combos krejtësisht të ndryshme modë, ju ndoshta mund të krijojë një gjë me të vërtetë të veçantë!

PLAY Mini Lojra
Zbuluar dhe luajnë lojëra të reja të mrekullueshme mini! Nga plotësisht të kënaqur lidh me Bubble Shooter – të gjitha preferuarat tuaja janë të drejtë këtu ... dhe shtesë janë shtuar në mënyrë të rregullt!

DHE SHUME, ME SHUME…
Hape veshjet unike të reja, shkallë up, grumbulluar stickers veçanta, rregulloje banesa e tij të shkëlqyer ... të gjithë, ndërsa ajo i përsërit të gjitha pjesët që ju thonë – në llojin tradicional Angela!

Kjo app është PRIVO licencuar. PRIVO Vula sigurta port të thotë të Outfit7 ka krijuar praktika të COPPA përputhje privateness për të ruajtur një tuaj pak e info private. Apps tanë nuk lejojnë të rinjtë rinor për të ndarë info e tyre.

Kjo app përmban:
– Promovimi i mallrave Outfit7 dhe kontekstuale promovimin
– Hyperlinks që klientët direkte për aplikacione të ndryshme dhe faqet e internetit Outfit7-së
– Personalizimi i materialit të përmbajtjes për të tërheq klientët për të luajtur app një herë më shumë
– Shansi për të bërë përdorimin e dhe të bashkohet me miqtë përmes rrjeteve sociale
– Shikuar filmat e karaktereve të animuar Outfit7 nëpërmjet integrimit You Tube
– Zgjedhja për të bërë blerje në-app
– Gadgets mund të gjenden për kosto të ndryshme në Forex dixhitale, duke u mbështetur në shkallën e tanishme e arritur nga pjesëmarrësi
– zgjedhje të ndryshme për hyrjen e të gjitha funksioneve të app me jashtë duke bërë ndonjë në-app blej përdorur të holla aktuale (progresi shkallë, games, në lojë funksionalitete, reklama)

Download My Talking Angela Apk Mod