Old School RuneScape APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes Old School RuneScape APK

Old School RuneScape APK Shkarko

ju lutem njoftimju keni për të kanë anëtarësimit RuneScape në marr pjesë në këtë beta hidhini një sy në.
Old School RuneScape APK Shkarko
fillimisht atje do të vetëm të jetë një zgjedh sasi e instalon i arritshëm, që do të thotë hyrje është në një të parë vijnë-parë-të shërbejë themel. ne do të bëj shtesë Instalohet i arritshëm çdo javë kështu që ju lutemi të monitoruar kanalet tona sociale për përditësimet më të fundit!I madh në botë dhe nxehta MMORPG, Old School RuneScape ka qenë kryer nga mbi 260 milion lojtarë sepse 2001 Nisja i RuneScape. Old School RuneScape bashkon mekanikë ndërlikuar e fundit MMOs me nostalgjik pikë-dhe-click gameplay e role-playing games hershme.zgjedh individual juaj rrugë. Luaj sepse aventurier i vetmuar në kërkim të lavdi nëpërmjet person të veçantë sfidat, ose band së bashku me i ndryshëm heronj Të largohesh Mark juaj në Sporti. me 23 ekspertizërrokje, shume nga e quests dije-mbushur, dhe dhjetra dallues bastisjet dhe menaxherët për të mposhtur, Old School RuneScape ka një problem për të gjithë.

“Ende një nga më të mira dhe më të mëdha MMOs sandbox rreth, dhe kjo është marrë vetëm më të mirë me moshën. Nuk është thjesht asgjë tjetër si ajo.” - Gamer PC

luftë Bosët epike
betejë nëpërmjet Dy takime të jashtëzakonshme bastisjen: Dhomat e Xeric, dhe Teatri i Gjakut. dragons undead, monstrosities vullkanike, dhe Vampyres tiranik presin të gjithë sfiduesit duke parë i mirë thesare.

Shume nga e quests
Old School RuneScape e shumë Lore pasura quests kombinon puzzles epike dhe tregim të këndshëm me humor nostalgjik të pikë-dhe-klikoni aventurat. rizbuluar çelësi për Rune magji, të zbulojë melodramë pas murtaja shkatërruese në West Ardougne, ose ndihmoj Yanni Sallika me vetem nje favor të vogël…

Cross-Platform Gameplay
udhëtim anyplace me një modern ndër-platformë strategjiqelizë kumar, që eshte e vertet revolucionar midis MMORPGs. Nëse janë apo jo ju të luajnë me qelizë ose desktop, ju do të jetë duke marrë pjesë nëidentike llogari në identike sport botëve.

Discover Gielinor
të jetë primar të kaloj Island fosile dhe të zbulojë e saj i gabuar kaluara historike. Harta tropikët nxehta e xhunglës Karamjan, dhe i guximshëm mbetjet shterpë e shkretëtirës Kharidian.

Komunitetet lulëzuar
Old School RuneScape është një sport nga grup, per grup. Marrin pjesë në material përmbajtje sondazhet në zgjidhur çfarë updates Sporti do të merrni. Të jetë një pjesë e the 1000's e klaneve lojtar të drejtuar, ekipet, dhe aleancat cila kënaqësi veten për të qenë më të mirë në bosët mposhtur, vrasje i ndryshëm lojtarë, ose mastering krejtësisht të ndryshme ekspertizë.

luftë për Lavdisë
Pohojnë dominimin tuaj mbi viktimat tuaj në Old School RuneScape. Nga sezonale tremujore Raste me i madh para shpërblime për ditë-për-ditë e hapur-bote pjesëmarrës vrasje brenda labirint, perspektiva të mbretërojë suprem është e juaja për të marrë.

Old School RuneScape nga Jagex Video lojëra studio

gjithashtu shih

Shkarko versionin e fundit të dosjes Old School RuneScape APK KETU

model: 1.zero.zero
përfundimtar deri në datën: korrik 21, 2018
skedar matje: tre mb