Покемон ТЦГ Онлајн АПК Free Download | Најдобра Apps за мобилни телефони

Симнете ја најновата верзија на Pokemon ТЦГ Онлајн APK датотека

Одг ТЦГ Онлајн АПК Превземи: The Pokémon TCG Online is an awesome game to go against players around the world. Тоа е слободен за симнување и е достапен за почетници и искусни играчи. Играчите не треба да купите нешто од вистински пари, тие се обезбеди со сè што треба, и постојат повеќе начини на заработка на нови лични карти и други награди!

Одг ТЦГ Онлајн АПК Превземи

Ако сте нов играч, не грижете, сите играчи се на почетокот насочени преку збир на упатства во играта, а потоа на почетокот постави на натпревари во Тренер предизвик пред сите игра карактеристики се достапни. Upon logging into the Покемон ТЦГ Онлајн, играчи се започне нивната авантура во виртуелна "Игра Магазин", каде тренери се поздравувајќи.

There are five primary Play modes available. These are Trainer Challenge, Versus Mode, Tournament Mode, Tutorial Mode, and Quick Match. дополнително, Friend Battle and Play Testing are available under Friends in the Social menu and the Deck Manager respectively.

There are three currencies available in the Покемон ТЦГ Онлајн. Овие се тренер Жетони, настан билети, и Gems. Само тренер Жетони настани и воз во моментов можат да се добијат во светот.

Постојат осум основни награда системи вклучуваат: Bonus Wheel, Daily Challenge, Daily Login Bonus, Daily Match Bonus, Game play rewards, Mystery Box, Special Challenges, Tournament Chests, and Versus Ladder. Дополнителни игра награда системи се вградени во секој од четирите основни начини на игра: Trainers Challenge, Versus Mode, Tournament Mode, and Tutorial Mode. Take a look at all of the opportunities for you to earn rewards and bonuses in the Покемон ТЦГ Онлајн.

Карактеристики на играта:

Лесно да се започне:

Изберете од Трева, оган, или вода палуби, чекор право во игра, и да научат како да одиш на лесен искуство игра.

Проширете ги вашите НАПЛАТА:

заработи картички, отворен засилувач пакети, трговијата со други играчи, и да се изгради совршен палубата околу вашите омилени картички. вашата колекција расте со вас!

Прилагодите вашиот искуство:

Изгради свој палуби, го прилагодите изгледот на вашите картички, палубата кутии, и аватар, и се придружите на вашите пријатели онлајн.

Брус своите вештини:

Игра против компјутерот додека не сте подготвени да се спротивстават на други играчи.

Видете исто така:-

Светски предизвик:

 

Кога ќе се чувствуваат на вашиот палубата дизајн е подготвена, предизвик другите играчи или да се приклучат на турнир да се покаже своите вештини и знаење.

Одг ТЦГ Онлајн АПК Превземи

верзија: 2.52.0 (3746)
последен пат ажурирани: август 18, 2018
Големина на Фајлот: 26 MB

претходни верзии: