Pokemon TCG Online APK Pa pagesë Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes Pokemon TCG Online APK

Pokemon TCG Online APK Shkarko: Pokemon TCG Online është një lojë awesome për të shkuar kundër lojtarëve rreth botës. Ajo është e lirë për të shkarkuar dhe është e arritshme për të dy fillestar dhe lojtarët me përvojë. Lojtarët nuk duhet të blerë ndonjë gjë nga të holla të vërtetë, ata janë të siguruar me çdo gjë që ata kanë nevojë, dhe ka mjete të shumta të fituar kartat e reja dhe shpërblime të tjera!

Pokemon TCG Online APK Shkarko

Nëse ju jeni një lojtar i ri, mos u shqetësoni, të gjithë lojtarët janë drejtuar fillimisht përmes një sërë në lojë Tutorials dhe pastaj në fillim të caktuar të ndeshjeve në sfidën Trajner para se të gjitha karakteristika të lojës janë të arritshme. Upon logging into the Pokemon TCG Online, lojtarët fillojnë aventurën e tyre në një virtuale "dyqan lojë", ku Trajnerët janë të mirëpritur ato.

There are five primary Play modes available. These are Trainer Challenge, Versus Mode, Tournament Mode, Tutorial Mode, and Quick Match. Përveç kësaj, Friend Battle and Play Testing are available under Friends in the Social menu and the Deck Manager respectively.

There are three currencies available in the Pokemon TCG Online. Këto janë argumentet Trajner, Event Tickets, dhe gems. Vetëm Trajner argumentet dhe Event Biletat janë aktualisht arritshëm në të gjithë botën.

Ka tetë sisteme shpërblim primare përfshijnë: Bonus Wheel, Daily Challenge, Daily Login Bonus, Daily Match Bonus, Game play rewards, Mystery Box, Special Challenges, Tournament Chests, and Versus Ladder. Shtesë sistemet shpërblim luajnë lojë janë ndërtuar në secilin nga katër mënyrat kryesore të luajnë lojë: Trainers Challenge, Versus Mode, Tournament Mode, and Tutorial Mode. Take a look at all of the opportunities for you to earn rewards and bonuses in the Pokemon TCG Online.

Loja përmban:

Lehtë për të filluar:

Zgjidhni nga Grass, zjarr, ose kuvertën e ujit, hap drejtë në një lojë, dhe të mësojnë si ju shkoni në një përvojë të lehtë të luajë.

Expand Koleksionin:

Fitim kartat, pako hapura përforcues, Tregtia me lojtarë të tjerë, dhe për të ndërtuar në kuvertë e përsosur rreth kartat tuaja të preferuara. mbledhjen e juaj rritet me ju!

Rregulloje përvojën TUAJ:

Të ndërtuar kuvertën tuaj, rregulloje pamjen e kartave tuaja, kuti kuvertë, dhe avatar, dhe të bashkohet me miqtë tuaj në internet.

Grihë aftësitë tuaja:

Të luajë kundër kompjuter deri sa të jeni gati për të sfiduar lojtarë të tjerë.

gjithashtu Shiko:-

Sfida e WORLD:

 

Kur ju ndjeheni dizajni juaj kuvertë është gati, sfidojë lojtarë të tjerë ose të bashkohen në një turne për të treguar aftësitë tuaja dhe njohuritë.

Pokemon TCG Online APK Shkarko

Version: 2.52.0 (3746)
Rifreskimi i fundit: gusht 18, 2018
Madhësia e dokumentit: 26 MB

versionet e mëparshme: