PUBG Mobile APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

PUBG Mobile APK Shkarko

PUBG Mobile APK:

  • Pubg Mobile Shkarko Apkpure
  • Pubg Mobile Shkarko Pc
  • Pubg Mobile Apkpure
  • Pubg Mobile Website
  • Pubg Mobile Update
  • Pubg Shkarko Pa pagesë
  • Pubg Mobile Pc
  • Pubg Shkarko Pc

PUBG Mobile APK Shkarko

PUBG Mobile APK Shkarko

PLAYERUNKNOWN'S battlegrounds merr celular – origjinale loja Battle Royale është tani në dispozicion në pajisjen tuaj!

1. PUBG zyrtar për telefonat mobil
100 lojtarë të bien në një ishull 8×8 km larg për të fituar një përballje për të gjithë fituesit. Lojtaret duhet gjetur dhe mposhtur armët e tyre, automjetet dhe furnizime dhe të mposhtur çdo lojtar në një fushëbetejë grafikisht dhe taktikisht të pasur që forcat lojtarët në një zonë të pakësuar të luajë. Të marrë të gatshme për të tokës, plaçkitje dhe të bëjë çdo gjë për të mbijetuar dhe të jetë njeriu i fundit!

2. graphics me cilësi të lartë dhe HD audio
Engine Unreal fuqishme 4 sjell një përvojë mahnitëse vizuale me detaje të hollësishme, efektet reale të gameplay dhe një kartë të madhe Battle Royale HD. Ndjehen si ju jeni në mes të gjërave, si ju të luajnë me audio me cilësi të lartë, Efektet mahnitëse 3D shëndosha dhe 7.1-channel rrethojnë shëndoshë.

3. armët realiste
Një gjithnjë në rritje, arsenal vdekjeprurës i armëve të zjarrit, përleshje armë dhe duke hedhur topa me balistikë realiste dhe trajektoret ju jep mundësinë për të xhiruar, hedh në tokë ose djegur kundërshtarët tuaj. oh, dhe ju pëlqen të pan? Ne kemi pan

4. Travel në stil
Pa një shumëllojshmëri të automjeteve, duke përfshirë makina, kamionë, motorcycles dhe anije, për të ndjekur armiqtë tuaj, përzënë në zonën e luajnë ose të ikin shpejt.

5. Bashkohem me shokët
Mbijetojnë luftën me miqtë tuaj. Bashkohem me miqtë tuaj, koordinojë planin tuaj betejë në zë chat, dhe ngritur pritë përsosur.

6. Mjedisi lojë të ndershme
mekanizma të fuqishëm anti-mashtrojnë sigurojë një argëtim dhe mjedis të drejtë për të gjithë lojtarët PUBG MOBILE.

Jo vetëm një lojë. Kjo është Battle Royale.

* Kërkon një lidhje të përhershme në internet.
* Specifikimet rekomandohet për përdorim më të mirë të PUBG MOBILE: android 5.1.1 ose më e lartë dhe të paktën 2 GB RAM.

Versioni i tanishëm mbështet më shumë se 500 pajisjet Android, duke përfshirë, por pa u kufizuar në: GALAXY NOTE8, SONY XPERIA XZ1, GALAXY S8, Google PIXEL2, GALAXY NOTE5, Huawei HONOR8, LG G5, HMIA5A, Huawei P9, SONY XPERIA X, redmi NOTE4.

Na kontaktoni:
Versioni i tanishëm nuk është cilësia final i lojës si ne do të zgjedh përmbajtjen ekzistuese dhe të shtoni veçori të reja.

Nëse ju pëlqen të lojës, Ju lutemi të bashkohet me diskutim në Facebook! PUBG MOBILE Official Facebook faqe: http://www.facebook.com/PUBGMOBILE

Për pyetje apo shqetësime, ju lutem kontaktoni shërbimin tonë të konsumatorëve në [email protected]

Version: 0.6.0 (8351)
Rifreskimi i fundit: nëntor 28, 2018
Madhësia e dokumentit: 34 mb

Të gjitha dosjet APK gjenden në faqen tonë janë origjinale dhe të pandryshuar

Shkarko disa të tjera të dobishme fotografi APK:

PUBG Mobile APK Shkarko këtu