Roblox APK Shkarkim për Android | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes roblox APK

Roblox APK Shkarko: Bashkohet me grupin e 6 milion muaj-me-muaj lojtarë dhe të zbuloni botën e mrekullueshme nga lojra multiplayer 3D (revole, RPG, MMO) te aventurave ndërvepruese. Të bashkëlojtarët ndërtuar mullinj druri ose të ndërtojnë dhe të fluturojnë anije kozmike. Welcome to the last word of the digital universe powered by creativity. Here everyone can create adventure, luan lojera, play and learn with his friends.

ROBLOX APK Download

game Examples

– Luajnë paintball me miqtë tuaj
Run a pizzeria
– Zbuloni galaktikat e ndryshme
Maneuver enemy Jets
– Pirates Battle
Race opponents using obstacle programs
– luftuar zombies
star in a trend gift
Stay in a digital membership with your friends

KARAKTERISTIKAT

Large multi-player gaming platform
– 1000 games to choose from
– karaktere Customizable
– Mesazhi i aktivizuar dhe opsione chat
Get free, me në-app blerjet

 

Roblox APK Shkarko

PLEASE NOTE

ROBLOX can be obtained and furnished free of charge. megjithatë, some sports equipment can be bought with cash. A community connection is required to play and ROBLOX games work best over Wi-Fi.

HAVE YOU ALREADY AN ACCOUNT?

Log in to your current Roblox account and play on the go!

roblox Apk Download by ROBLOX Company

model: 2.340.210615 (408)
Final deri në datën: gusht 15, 2018
File Dimension: 65MB

Dallimet më parë: