SHIN Megami Tensei Çlirimtare DX2 APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes SHIN Megami Tensei Çlirimtare DX2 APK

SHIN Megami Tensei Çlirimtare DX2 APK Shkarko

The #1 rendit qelizor JRPG nga Japonia - tani i arritshëm në Anglisht!
Një i ri markë Shin Megami Tensei argëtim dorëzohet ju nga SEGA!
SHIN Megami Tensei Çlirimtare DX2 APK Shkarko
Tackle the funksion e një Satani Downloader, i njohur shpesh si Dx2s.
Dx2s janë në një pozicion të thërrasë dhe demonët e komandës shfrytëzuar një i veçantë app smartphone.

E udhëhequr nga një njeri misterioz, ju të marrë kjo energji vetë tuaj dhe zhvillohet në një anëtar i çlirimtarëve. si një pjesë e ky sekret grup që lufton per te ruajtur Bota, ju deri në fund kapur në një betejë në mes të kundërta fraksioneve të Dx2s.

Armiku është menduar vetëm sepse Acolytes.
shtyrë nga e tyre shumë vetë ideologji, ata janë një nga shumë i ndryshëm fraksione DX2. fshehurazi ata janë eliminimin e folks me i tepërt koeficientet ndjeshmëri (EP) të cilët përbëjnë një kërcënim të tyre objektivat.

zgjedh up smartphones tuaja dhe të jetë pjesë e SHBA brenda kërkim per te ruajtur bota nga Acolytes e keqe.

themelor gameplay!
-Përdorin fuzioni dhe Summons për të marrë re dhe shumë efektive demonët.
-shtyp Rrokullisje Sistemi Beteja.
Mbledh demonët, rregulloje juaj tubim sociale dhe përdorimi krejtësisht të ndryshme teknikat për të mposhtur kundërshtarët tuaj.

i madh sasitë i demonëve për të mbledhur!
Mbledh më i madh se 160 krejtësisht të ndryshme demonët nga unik rend.
cilësisë kryeministër 3D graphics mbaj themelor demonët për jetën si në asnjë mënyrë më herët se!
çdo demon ka vet personal aftësitë. Forcimi dhe ndryshim ata për të mposhtur shumë efektive armiqtë.

Augmented realitet i përgatitur
Dorëzoj demonët tuaja në jetë me Augmented realitet (ME) mënyrë.
-Paraqesin dhe për të marrë varg figurash me demonët ju keni i mbledhur.

gameplay metodat optimizuar për qelizor
përmirësoj, Zhvillohet dhe Zgjojë krejtësisht të ndryshme archetypes për plotësues forcuar demonët tuaj.
ndihmoj nga shokët Dx2s e tyre betejë me Betejën Ndihmë karakteristikë.
-Auto Battle dhe i shpejtë përpara karakteristika të bëjë atë edhe thjeshtë për të luftuar në lëvizje!

karakteristikë-të mbushura për orë të e kënaqshme!
-tregimit të thellë JRPG. Discover i modës Tokyo, së bashku me vende kujton Akihabara, Shinjuku dhe Kudanshita.
ekzaminoj Porta Aura për të kërkuar nga i dobishëm furnizimet.
Marrin pjesë në sezonal Raste për shpërblime dhe furnizimet për të bërë tuaj tubim sociale edhe më të fortë.
-Përballen drejt i ndryshëm pjesëmarrës'S demonët në "DX2 Beteja" mode PVP.

zëri Japanese kryerjen e
absolutisht-gameplay shprehu brenda i vërtetë Gjuha japoneze.

zhvillues: SEGA
unik punë: Atlus
dorëshkrim: Makoto Fukami
karakteri Dizajn: Tatsuro Iwamoto

zyrtar fb: https://www.facebook.com/d2megaten.official/
zyrtar web site: https://d2-megaten-l.sega.jp/en

SHIN Megami Tensei Çlirimtare D × 2 nga Sega Corporation

gjithashtu shih

Shkarko versionin e fundit të dosjes SHIN Megami Tensei Çlirimtare DX2 APK mu ketu

model: 1.katër.zero (31780)
përfundimtar deri në datën: korrik 26, 2018
skedar dimension: 86 mb