Terraria APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Terraria APK Pa pagesë Shkarko

Terraria APK pagesë:

  • Terraria APK Full Version Pa pagesë Shkarko me OBB
  • Terraria Full Version Pa pagesë Shkarko 2017
  • Terraria APK OBB
  • Terraria Rev 2018
  • Terraria Paid APK
  • Terraria Full Version APK 2018
  • Terraria Full Version APK 2017
  • Terraria APK Mod

Terraria APK Full Version Pa pagesë Shkarko

Terraria APK Pa pagesë Shkarko

JU! PËRLESHJE! HULUMTONI! BUILD! Join komunitetin e miliona Terrarians!

"Terraria tërheqës aq damn. Dhe kjo e bën ato krahasimet në Minecraft duket gjysmë pak pjekur. " – Pocket Gamer

“Ky është versioni i plotë i Terraria, ndërtuar nga toka lart… Nëse keni dashur atë në PC apo consoles, ju do të love it këtu. " – Slide To Play

"Terraria merr një qasje të ndryshme për një formulë provuar nga Minecraft në perspektivë, betejë, immersive-tregimit dhe - më e rëndësishmja - Momentet e zbulimit ". – touch Arcade

**Kërkon Android OS 4.0.3 dhe mbi dhe 512MB RAM (1GB RAM e rekomanduar).**

***Nëse pajisja juaj ka më pak se 1GB memorie, ju mund të përjetojnë çështjet e performancës qoftë se keni krijuar një botë Zgjeruar. Opsioni për të krijuar Worlds zgjeruar nuk është në dispozicion në pajisjet me RAM 512MB ose më pak. ***

në Terraria, çdo botë është unik — nga ishujt lundrues në qiell në nivelin më të thellë të botës së krimit. Adventure deri në skajet e tokës, dhe luftuar bosët ndyrë gjatë rrugës. Bota është kanavacë juaj dhe veprim-mbushur, aventurat Sandbox janë vetëm një ritëm kazma larg!

– multiplayer – games WiFi lokale të mbështesim deri në 4 lojtarët ndër-platformë në çdo pajisje të lëvizshme!

– 1360+ Rregullimet receta – armët, forca të blinduara, potions, dhe me shume!

– 450+ armiqtë!

– 100+ LLOJET BLOCK për të ndërtuar çdo gjë që ju mund ta imagjinoni!

– 30+ Pets!

– 20+ bosët!

– Mbi një duzinë mjedise për të shqyrtuar!

– ujë dinamike & lavë, ditë / natë cikle!

– Krijo botëve më të mëdha si 4200 x 1200 pllaka (“i vogël” botëve në PC)!

Çdo pixel e Terraria është hartuar për përvojën më të mirë të mundshme celular!

Na ndiqni në Twitter @Terraria_Logic dhe @ 505_Games

na pëlqen në Facebook në www.facebook.com/TerrariaOfficial dhe https://www.facebook.com/505Games

Na vizitoni në web në www.terraria.org

LEXO MË SHUMË

Version: 1.2.12785 (12785)
Rifreskimi i fundit: nëntor 08, 2018
Madhësia e dokumentit: 49 mb

Të gjitha dosjet APK gjenden në faqen tonë janë origjinale dhe të pandryshuar

 

Shkarko disa të tjera të dobishme fotografi APK:

Terraria APK Shkarko Këtu