The Sims Мобилни АПК Превземи | Најдобра Apps за мобилни телефони

The Sims Мобилни АПК Превземи

The Sims Mobile APK:

  • The Sims 4 Mobile Apk
  • the Sims Mobile Apk Mod
  • the Sims Mobile Download Free
  • the Sims Mobile Apk Unlimited Money
  • the Sims Mobile Android
  • Симс Мобилни Download Pc на
  • Неограничен број на пари Симс Мобилни МО APK
  • Симс 4 мобилни Download

The Sims Мобилни АПК Превземи

The Sims Мобилни АПК Превземи:

Изразете ја вашата креативност со приспособување на различни погледи и уникатни личности на вашиот Симс, додавање на можности и да се забавувате со мода и фризури. Лесно да се изгради вашиот Симс за совршен дом, изберете вашиот омилен дизајн и декор со повеќе детали отколку кога било досега на вашиот телефон. Искуство на богатите и забавни моменти во вашиот живот Некој како да се постигне своите цели во кариерата, ги извршуваат хобија, изгради односи, и подобрување на вашиот животен стил. Celebrate with friends, make contacts in the city, participate in special events and give your favorite Sims stickers. Which stories will you tell?

Се создаде единствена SIMS:

Customize the looks, фризури, тимови, make-up and accessories of the Sims. From nose to toe, there are endless possibilities! А потоа се стави заедно еден незаборавен гардероба кога ќе се здружи со Изи Чудесната во продавница за мода. За секоја СМС, изберете особини на личноста како Active или мјузикл и додадете повеќе како вашиот Симс се добие животно искуство.

Се изгради совршен КУЌА:

Направете вашиот Симс дом, каде што тие можат да го доживеат се што животот има да понуди. Лесно да го персонализирате вашиот сопствен кат планови и дизајни и да изберат од различни мебел, апарати, декорации, па дури и тематски колекции. Тогаш земи вашиот Симс со вас и да ја откриеме страшни, customizable venues like a fashion studio, a restaurant and a nightclub.

SHAPE THE LIFESTYLE OF SIMS:

Lead your Simsstories from careers and hobbies to relationships and families. Decide on exciting careers like fashion designer and doctor, and hobbies like cooking and guitar playing. Have friendly and romantic relationships with other Sims and take risky actions like trying a kiss or inventing an experimental recipe. Start a family and create a path for future generations by passing on powerful heirlooms.

PLAYING TOGETHER:

Домаќин и да присуствуваат на партии со други Симс, каде што ќе можат да се дружат и да заработи награди. Воведување на вашиот голем дома, развие романтични врски, па дури и да изберат да се подготви со Симс другите луѓе. Земете учество во посебни дневни настани, како: B. Брзина Запознавање во парк или плоштад музички фестивал на пазарот. исто така,, ги исполни другите Sims’ играчите на партии или во налепници на градот и употреба за да ги знаете ако тие се слатки, топла, или чудесната!

Постојат безброј начини за да се поврзете како ќе се создаде големи и мали моменти за вашиот Симс и да видиме каде што ги водат своите животи во The Sims Мобилни!

Важни информации за корисникот. Some of the images shown may include in-app purchases. овој стан: Бара постојана интернет конекција (може да се примени надоместоци мрежа). Requires approval of EA’s Privacy and Cookie Policy and User Agreement. Contains in-game advertising. Gathers data using third-party analytics technology (see Privacy and Cookie Policy for details). Allows players to communicate through the party chat feature in the game. Contains direct links to websites on the Internet and to social networks intended for a target group of 13 or over. The app uses Google Play Game Services. Log out of Google Play Game Services before installation if you do not want to share your game with friends.

User Agreement: http://terms.ea.com

Privacy and Cookie Policy: http://privacy.ea.com

посетете http://help.ea.com for assistance or inquiries

EA may opt out of online features after 30 days at www.ea.com/service-updates.

верзија: 11.0.1.168833 (44)
последен пат ажурирани: ноември ,08, 2018
Големина на Фајлот: 88 MB

Сите APK датотеки се најде на нашиот сајт се оригинални и немодифицирана

претходни верзии:

Преземете некои други корисни APK датотеки:

The Sims Mobile APK Download Here