Sims Mobile APK Shkarko | Apps më të mira për celularët

Sims Mobile APK Shkarko

Sims Mobile APK:

  • Të njëjtat 4 Mobile APK
  • Sims Mobile APK Mod
  • Sims Mobile Shkarko Pa pagesë
  • Paratë Sims Mobile APK Unlimited
  • Sims Mobile Android
  • Sims Mobile Shkarko Pc
  • Paratë Sims Mobile Mod APK Unlimited
  • Sims 4 Mobile Shkarko

Sims Mobile APK Shkarko

Sims Mobile APK Shkarko:

Të shprehur kreativitetin tuaj duke iu përshtatur duket të ndryshme dhe personalitete unike të Sims tuaj, duke shtuar karakteristika dhe të kesh kënaqësi me të modës dhe hairstyles. Lehtë të ndërtuar Sims tuaj për një shtëpi të përsosur, zgjidhni harton tuaj të preferuar dhe dekor me më shumë detaje se kurrë më parë në telefonin tuaj. Përjetojnë momente të pasura dhe zbavitëse në jetën tuaj SIM si të arritur qëllimet tuaja të karrierës, ndjekë hobi, ndërtuar marrëdhënie, dhe për të përmirësuar stilin e jetës tuaj. Festoni me shokët, të bëjë kontakte në qytet, të marrë pjesë në ngjarje të veçanta dhe të japin preferuar Sims stickers tuaj. Cili tregime do të ju tregoni?

CREATE UNIK SIMS:

Rregulloje duket, hairstyles, veshjet, make-up dhe pajisje të Sims. Nga hunda deri te këmbët, Ka mundësi të pafund! Pastaj të vënë së bashku një gardërobë të paharrueshme, kur ju të bashkohem me Izzy Fabulous në dyqan të modës. Për çdo Sim, zgjidhni tiparet e personalitetit të tilla si aktive ose muzikore dhe shtoni më shumë si Sims fituar përvojën tuaj të jetës.

Ndërtuar shtëpinë PERFEKT:

Bëni Sims tuaj një shtëpi ku ata mund të përjetojnë jetën e çdo gjë ka për të ofruar. Thjesht personalizoni planet e tua të rrafshëta dhe harton dhe të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e mobiljeve, pajisje, dekoratave dhe madje edhe koleksionet temë. Pastaj merr Sims tuaj me ju dhe të zbuloni tmerrshëm, vende të përshtatshëm si një studio të modës, një restorant dhe një klub nate.

SHAPE stilin e jetës së Sims:

Lead Sims tuaj’ tregime nga karriera dhe hobi për marrëdhëniet dhe familjet. Vendosni për karrierën emocionuese si stilisti dhe mjeku, dhe hobi si gatim dhe të luajnë kitarë. Kanë marrëdhënie miqësore dhe romantike me Sims të tjera dhe të ndërmarrë veprime të rrezikshme si duke u përpjekur për një puthje apo shpikur një recetë eksperimentale. Fillo një familje dhe për të krijuar një rrugë për gjeneratat e ardhshme duke kaluar në heirlooms fuqishme.

Duke luajtur së bashku:

Host dhe të marrë pjesë në parti me Sims tjera, ku ju mund të bisedoj dhe të fitojnë shpërblime. Futja shtëpinë tuaj të madh, zhvilluar marrëdhënie romantike, dhe madje edhe të zgjedhin për të nxjerrë me Sims e njerëzve të tjerë. Të marrin pjesë në ngjarje të veçanta e përditshme, si: B. Speed ​​Dating në park ose Square Festivalin e Muzikës Tregut. Gjithashtu, takohen Sims tjera’ lojtarë në parti ose në qytetin e përdorimit stickers për të, le ta dinë nëse ata janë të bukur, nxehtë, ose pabesueshëm!

Ka mënyra të pafund për të lidhur si keni krijuar momente të mëdha dhe të vogla për Sims tuaj dhe të shohim ku ata të çojë jetën e tyre në Sims Mobile!

Informata të rëndësishme të konsumit. Disa nga imazhet e treguara mund të përfshijnë në-app blerjet. Kjo app: Kërkon një lidhje të përhershme në internet (Tarifat e rrjetit mund të zbatohen). Kërkon miratimin e Privatësia EA dhe Politika Cookie dhe Marrëveshjes User. Përmban në lojë reklamat. të dhënat e mbledh përdorur analytics e palës së tretë të teknologjisë (shih privatësisë dhe Politika Cookie për detaje). Lejon lojtarët për të komunikuar përmes partia chat funksion në lojë. Përmban lidhje të drejtpërdrejtë me faqet e internetit në internet dhe në rrjetet sociale të dedikuara për një grup të synuar të 13 ose mbi. Aplikacioni përdor Google Play Game Shërbimet. Hyni nga Google luajnë lojë Shërbimeve para instalimit në qoftë se ju nuk doni të ndajnë lojën tuaj me miqtë.

Marrëveshja User: http://terms.ea.com

Vetësi dhe Politika Cookie: http://privacy.ea.com

Vizitoni http://help.ea.com për ndihmë apo pyetje

EA mund të zgjedhin nga karakteristikat internet pas 30 ditë në www.ea.com/service-updates.

Version: 11.0.1.168833 (44)
Rifreskimi i fundit: nëntor ,08, 2018
Madhësia e dokumentit: 88 mb

Të gjitha dosjet APK gjenden në faqen tonë janë origjinale dhe të pandryshuar

versionet e mëparshme:

Shkarko disa të tjera të dobishme fotografi APK:

Sims Mobile APK Shkarko Këtu

%d blogerët si kjo: