Shkarko Traffic Rider (MOD, paratë pakufizuar) 1.4 për android

Pa pagesë Traffic Rider Hack Mod APK APK Shkarkim për Android

Traffic Rider APK Shkarko: Një kryevepër të tjera nga krijuesit e Traffic Racer. Kësaj radhe, ju jeni prapa rrotat e një motor në një mënyrë ekspertizë më të detajuar lojrave, por përveç kësaj mbajtjen e modës së vjetër lehtësi të kënaqshme dhe.

Traffic Rider APK Download
Traffic Rider APK Shkarko

Traffic Rider merr pafund stilin gara në një shkallë të tërë të re duke përfshirë një regjim të plotë profesion, Perspektiva pari veçanti view personi, graphics lartë dhe jetën regjistruar aktuale Tinguj biçikletë. Thelbi i gara lehtë Arcade mbetet të jenë atje por brenda shell e epokës në vijim. Udhëtim me biçikletë tuaj në rrugë autostradë pa pagesë pafund tejkaloi vizitorët e faqes, përmirësuar dhe blerjen bikes të reja për të rrahur misionet në mënyrë të profesionit.

Tani është koha për të goditur rrugët me një biçikletë!

TIPARET
– Personi i parë i veçantë view aparat fotografik dixhital
– 26 motorrë për të zgjedhur nga
– motor aktual tinguj regjistruar nga bikes aktuale
– mjedise të hollësishme me ditën dhe me natën variacionet kohore
– Mënyra Profesioni me 70+ misionet
– On-line leaderboards dhe 30+ arritjet
– Assist për 19 Gjuhë

TIPS
– Sa më shpejt ju udhëtim, rezultatet ekstra që ju merrni
– Kur ngarje mbi 100 kmh, arrij vizitorët e faqes automjete me qëllim për të marrë pikët bonus dhe të holla
– Driving në mënyrë të gabuar në dy rrugë ofron vlerësim shtesë dhe të holla
– A wheelies për të marrë vlerësim shtesë dhe të holla

*** Nuk Timers, nuk Gas *** Thjesht pastër pafund të kënaqshme!

Trafiku Rider mund të jetë deri në datën shpesh së bashku me strategjitë tuaja. Mos harroni të largohet një pasqyrë të së bashku me sugjerimet tuaja.

Download Traffic Rider Mod Apk

gabim: Përmbajtja është e mbrojtur !!
%d blogerët si kjo: