VPlayer APK Pa pagesë Shkarko | Apps më të mira për celularët

Shkarko versionin e fundit të dosjes VPlayer APK

VPlayer APK Pa pagesë Shkarko:VPlayer është një Video Player për Android i cili mbështet të gjitha video dhe audio formatet e njohura pa asnjë konvertimit.

VPlayer APK Pa pagesë Shkarko

teknologjia e saj inteligjente core zbulon automatikisht formatet video, duke e bërë më të lehtë për ju që të gëzojnë smoother, më të mirë Video cilësisë dhe muzikë.

Video do të bëhet gjithnjë e më e rëndësishme në përdorim të përditshëm të telefonit tuaj, VPlayer ju lejon të shikojnë të gjitha formatet e njohura video në telefonin tuaj ose tabletë me përshpejtimin hardware për rishikim të shpejtë dhe të duhur HD me lehtësi pashembullt dhe rehati.

Ne premtojmë ju do të love it, kur ju përdorni atë. Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë më të mirë të përdoruesit dhe ndërfaqen e përdoruesit për lojtar video, VPlayer HD Video Player do të jetë zgjedhja juaj e mirë.

Tipare të reja – tani mbështetjen e FTP File Transfer, ju mund të përdorni FTP për të transferuar skeda kompjuterike në telefon, Fotografi të telefonisë celulare edhe mund të eksportohen në kompjuter

Features:

– mbështetur formatin popullor të videos; avi, m4v, mp4, WMV, flv, mpeg, mpg, mov, rm, VOB, asf, MKV, f4v, ts, tp, m3u, m3u8;
– mbështetur shumica e formatit audio; mp3, wav, wma, ogg;
– scan shpejtë bibliotekë. Ajo do të scan video tuaj celular në mënyrë që ju mund të menaxhoni videot më lehtë.
– Inteligjente skedar sistemi shfletim, lehtë për të luajtur çdo dosje video të
– mbështetjen e multi-track audio dhe titra.
– mbështetje rrotullimi automatik, Raporti i pamjes rregullim.
– gjeste mbështetje për të kontrolluar volumin dhe shkëlqim.
– Mbështetja transmetimit wifi: nuk ka kabllo të dhënave për të transferuar skeda
– Mbështet transferimin e të dhënave USB

funksioni gjest:

– Drag vertikale në anën e majtë të ekranit: kontrollit Ndriçimi
– Drag vertikale në anën e djathtë të ekranit: kontrollin e vëllimit

VPlayer nga DCTEAM

gjithashtu Shiko:-

VPlayer APK Pa pagesë Shkarko

Version: 7.0 (70)
Rifreskimi i fundit: shtator 11, 2018
Madhësia e dokumentit: 6 mb